هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کد تغییر رنگ به انتخاب کاربر
دوستان متاسفانه با توجه به مفید بودن این کد ولی هنوز ارائه ی درستی دیده نشده.

درخواست کد یا پلاگینی رو دارم که کاربر بتونه به انتخاب خودش رنگ قالب رو تغییر بده و با اون رنگهایی که تعبیه شد انتخاب کنه مثلا:
مثل قالب مولتی کالر که با انتخاب خود کاربر توانایی تغییر رنگ داره.
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۲/۶/۱۸، ۱۸:۱۲:۳۷ عصر)
عزیز مولتی کالر رنگ ها با استفاده از کد های پی اچ پی عوض میشه.و در همه پست ها که مثلا قسمت thead به صورت رنگ که نیست بیشتر عکسه.و این توانایی رو محدود میکنه.هر پوسته ای ک کاربر میخواد رو باید بده تا براش مولتی کالر کنن.
موفق باشید.
پاسخ
من مثال زدم ولی واسه اینکه بهتر متوجه بشید اینم شات:
[تصویر:  57247987707720243655.jpg]
پاسخ
گرفتم منظورتونو همون اول.پلاگینش فکر نمیکنم ساختنی باشه.چون کارش خیلی سخته برای هر قالب متفاوت رنگ عوض کنه.
اگ میخواید یک قالب رو مولتیش کنید باید استایل شیت های متفاوت تعریف کنید که وقتی کلیک میکنه فراخوانی بشه.

ولی اینکه پلاگین بسازید برای همه قالب ها.نمیشه...
پاسخ
این یک کد ساده بود در انجمن ولی متسفانه با ادیتور همخوانی نداشت و اون رو به حالت ساده در میاورد.ولی الان من توی هر انجمنی گشتم جواب درستی داده نشده بود با این خیلی کاربردی و مفید هست.
پاسخ
خب گفتم که مثلا ما یک کدی رو تعریف میکنیم که thead و head و foot و trow1.trow2 رو مثلا رنگشو عوض کنه!

ولی اگه همونا عکس باشه چی؟Winkنمیشه اینجوری.برای هر قالب باید مختص خودش تعریف بشه
پاسخ
خوب همونام عکس بودن دیگه.
پاسخ
درود
عزیز مولتی کالر رنگ ها با استفاده از کد های پی اچ پی عوض میشه هر پوسته ای ک کاربر میخواد رو باید بده تا براش مولتی کالر کنن.
موفق باشی
برای تقدیر از [تصویر:  postbit_reputation.gif]و یا[تصویر:  postbit_thx.gif] در پایین هر ارسال استفاده کنید.
آموزش مجازی دروس دوره راهنمایی

از این به بعد فقط دوروز درهفته می آیم به دلیل مشغله بسیار

نصب mybb وردپرس و طراحی قالب پذیرفته میشود .(باکمترین قیمت)
پاسخ
پوسته مای رد miredHeart
پاسخ
شاید برای مای بی بی هم عمل کنه
http://1code.ir/%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%A8...%84%D9%81/
پاسخ
 سپاس شده توسطreza.t.gh (۱۳۹۲/۶/۲۱، ۱۳:۰۶:۱۳ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان