هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بهترین ادیتور برای مای بی بی چیست؟
سلام

بهترین ادیتور که با مای بی بی سازگار است چیست؟ (غیر از ادیتوری که بر روی مای بی بی ایران نصب هست)

ادیتوری که روی سایت "ایران فروم" نصب هست، دقیقا کدام ورژن است؟

[تصویر:  203383021adcf3e01.png]
پاسخ
به نظر بنده SCEditor
پاسخ
 سپاس شده توسطصالح غلامیان (۱۳۹۳/۱/۱۱، ۰۰:۴۴:۵۶ صبح) ، geo (۱۳۹۳/۱/۱۱، ۰۰:۴۸:۱۰ صبح) ، میدوری (۱۳۹۳/۱/۱۱، ۱۳:۴۸:۳۷ عصر)
اگر ادیتور Advanced WYSIWYG را با استفاده از آموزش هایی که در پشتیبانی هست نصب کنید به نظرم بهترین هست اگر خواستید بنده یک نسخه از رفع مشکل شده ی آن را بدهم که روی فروم خودم نصب است

بعدش هم ادیتور SCEditor هستش البته اینم مشکلات خاص خودش رو داره که الآن حضور ذهن ندارم چه بود
پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۳/۱/۱۱، ۰۰:۵۸:۵۷ صبح)
با سپاس از دوستان.

در صورت امکان، برای ادیتورهایی که معرفی می نمایید، لینک تاپیک های آن و یا انجمنی که بر روی آن نصب است را نیز قرار دهید تا امکان تست قبل از نصب مهیا باشد.

-غیر از ادیتوری که بر روی مای بی بی ایران نصب هست.

(برای بعضی ادیتور ها چندین تاپیک هست که بعد از خواندن چند صفحه، تازه مشخص میشه که اشکال های غیرقابل حل زیادی داره)
پاسخ
 سپاس شده توسطAqua141 (۱۳۹۳/۱/۱۱، ۰۱:۴۰:۱۷ صبح) ، میدوری (۱۳۹۳/۱/۱۱، ۱۳:۴۸:۱۴ عصر)
با درود
ادیتور میدوری Big Grin نصب در تالار میدوری و بطور کامل خصوصی . Big Grin Tongue
اما مناسب ترین ادیتور را در اینجا ببینید که تام مور چه جوابی داده است .

نقل‌قول: For MyBB 1.8 , After weighing up the options the dev team decided that SCEditor was a better fit for this series. We won't be implementing CKEditor into MyBB's core
پاسخ
 سپاس شده توسطfirstboy000 (۱۳۹۳/۱/۱۱، ۱۱:۴۲:۲۴ صبح) ، geo (۱۳۹۳/۱/۱۱، ۱۴:۰۳:۵۳ عصر) ، صالح غلامیان (۱۳۹۳/۱/۱۱، ۱۴:۵۷:۳۰ عصر)
با سپاس

آخرین ورژن ادیتور SCEditor را نصب کردم (ادیتور ایران فروم)

https://github.com/samclarke/SCEditor-My...g/v1.4.4.1
پاسخ
Heart 
اینو پارسال درست کرده بودم
http://www.midorinco.ir/thread-952.html
خواستید بگیرید .
پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۳/۱/۱۱، ۱۵:۰۴:۵۹ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۸:۲۲ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۰:۴۵ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۰:۰۹ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان