هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش کامل ساخت سایت مپ یا نقشه سایت
سلام دوستان.

من توستنم بلاخره با استفاده از یه سایتی که رایگان و بطور حرفه سایت مپ میسازه سایت مپ انجمن را به گوگل به درستی معرفی کنم و تنها 5 دقیقه بعد از معرفی سایت مپ به گوگل 18 صفحه انجمن ایندکس شد.

خوبی این سایت با بقیه سایت که من سایت مپ ساختم اینکه گوگل به بعضی از لینک ها اشکال میگیره و همین باعث میشه تا سایت مپ معرفی شده توسط گوگل معرفی نشه . ولی این سایت قبل از اینکه فایل سایت مپ را بسازه آدرس هایی که مشکل داه را خودش شناسی و جدا میکنه و شما میتوانید به راحتی سایت مپ را بسازید و به گوگل معرفی کنید.

اینم سایتش

http://www.sitemapdoc.com

وقتی به سایت مربوط رفتید آدرس سایت خود را وارد کرده و دو گزینه Include HTML Map + RSS و Check Images را انتخاب و سپس create map را زده و بعد از چند دقیقه لینک های ساخته شد توسط سایت را به شما در صفحه دیگر داده و با توجه به عکس زیر مراحل را دنبال کنید.

[تصویر:  kkk7nfc3xixg55mu8s.png]

مرحله بعد

این هست که شما فایل تبدیل شده را در هاست خود ریخته و سپس به آدرس زیر بروید

https://www.google.com/webmasters/tools/home?hl=en

و با اکانت گوگل خود سایت خود را معرفی کرده و گزینه Upload an HTML file to your server انتخاب نمایید و مراحل زیر را ادامه دهید.

دانلود فایل داده شده توسط گوگل .
آپلود فایل در هاست ( با همان آدرسی که انجمن خود را معرفی کردید )
سپس کلیک روی verify below

بصورت انگلیسی

1. Download this HTML verification file. google1eb7cccc403a43d1.html

2. Upload the file to http://yoursite.com/

3. Confirm successful upload by visiting http://your site.google1eb7cccc403a43d1.html in your browser.

4. Click verify below.

Leave the HTML file in place even after verification succeeds.
.
در مرحله بعد کافیه روی site map کلیک کرده و وارد صفحه add to site map شوید آنجا هم آدرس فایل سایت مپ را که در هاست خود آپلود کرده اید بدهید به عنوان مثال سایت مپ من آدرش اینه
http://forum.ireshop.net/sitemap.xml

در آخر اگر مانند عکسی که من از اکانتم گذاشتم سامپ وارد شده با تیک سبز رنگ باشه نشان دهنده درستی سایت مپ هست در غیر این صورت گوگل به بعضی از لینک های شما ایراد گرفته و باید توسط همون سایت ساخت سایت مپ اون لینک ها را جدا کنید .
اینم عکس ایندکس شدن صفحات در اکانت من.

[تصویر:  ltj9ecv7hq6yeyg4lzu.png]

ببخشید اگر یکم بد توضیح دادم چون دفعه ی اولم بود.Big GrinTongue

پاسخ
 سپاس شده توسطcniran (۱۳۸۹/۱۱/۱۵، ۰۴:۵۱:۲۷ صبح) ، Mehryar (۱۳۸۹/۱۱/۲۲، ۱۷:۲۳:۰۸ عصر) ، dvdposti (۱۳۸۹/۱۱/۲۵، ۱۷:۴۰:۰۱ عصر) ، mparsa (۱۳۹۰/۱/۱۰، ۱۷:۵۵:۴۱ عصر) ، zefreh (۱۳۹۰/۱/۲۳، ۰۲:۳۱:۵۸ صبح) ، adsun (۱۳۹۰/۲/۳۰، ۰۰:۵۹:۳۲ صبح) ، mohammad6 (۱۳۹۰/۳/۱، ۲۲:۴۶:۰۸ عصر) ، siavash-cena (۱۳۹۰/۵/۱۲، ۱۱:۳۹:۵۰ صبح) ، golforosh (۱۳۹۰/۵/۱۹، ۰۰:۴۱:۵۰ صبح) ، Doodoo (۱۳۹۱/۱/۱۰، ۰۴:۱۳:۰۴ صبح) ، quester (۱۳۹۱/۹/۹، ۱۲:۳۰:۵۷ عصر) ، abalfazl (۱۳۹۵/۳/۲۷، ۱۸:۰۷:۱۷ عصر)
این فایل هایی رو که میده کجای هاست باید ریخت مثلا مثل inc یا ...
پاسخ
 سپاس شده توسطmparsa (۱۳۹۰/۱/۱۰، ۱۷:۵۶:۱۰ عصر)
این آموزش محدودیت داره و کارایی پلاگین اصلی رو نداره و همچنین لینک های مخرب رو به نقشه سایت شما اضافه می کنه
پاسخ
 سپاس شده توسطmparsa (۱۳۹۰/۱/۱۰، ۱۸:۱۵:۱۷ عصر)
گفتم که مثلا من وقتی سایتم را به گوگل معرفی کردم به این آدرس معرفی کردم.

forum.ireshop.net

هم فایل sitemap.xml و هم فایلی که گول داد را در پوشه forum آپلود کردم.

شما باید در روت اصلی یا همون جایی که مای بی بی نصب هست آپولد کنید .
درسته .

این بصورت رایکان هست . ولی لینک های خراب را این سایت جدا میکنه . منم اگه یادتون باشه تو همون تاپیکی که پلاگین حامد را معرفی کردید مشکل داشتم ولی باس ساختن سایت مپ در این سایت مشکلم حل شد.
در ضمن اگر لینک ها خراب باشه گوگل اصلا سایت مپ معرفی شده را قبول نمیکنه.
پاسخ
من به شما گفتم - دیگه خود دانید
انجمن خودتون رو با دست خودتون نابود نکنید
پاسخ
چجوری فایل xml بسازم یا ویرایشش کنم
پاسخ
كافي روش با ايستيد و edit رو بزنيد

ببنيد سايت هاي رايگان كه سايت مپ دست مي كنن اگه گوگل seo نصب نباشه به ضرر هم هست مثلا تو سايت مپ به پروفايل همه كاربران لينك ميده به جاهاي كه اصلا لازم نيست به مطالب خيلي كم لينك ميده خودم درست كردم با استفاده از سايت هاي مي ختلف بعدش ديگه نشستم به صورت دستي اين كار رو انجام دادم كه يه 24 ساعت وقتمو گرفت ولي حدود 1400 تا لينك قرار دادم تو سايت مپ

در مورد اون 18 ايندكس قبلا ايندكس شده بودن تو گوگل كه همون لينك ها تو سايت مپ هم موجود بوده
انجمن شما حدود
About 6,800 results (0.29 seconds)

ايندكس داره تو گوگل كه فقط 18 تاش تو مپ موجود بوده Wink

Codeigniter , php , html5 , css3 , android , Sql , java , jquery
پل های ارتباطی : 
Telegram! ID : @WebDiba
پاسخ
 سپاس شده توسطFunSeT (۱۳۸۹/۱۱/۱۵، ۱۲:۳۴:۴۵ عصر)
ببینید دوستان این آموزش رایگان هست ( هرچیز رایگان ممکن هست همیشه خوب نباشه ) پس طبق گفته ی دوستان پلاگین را استفاده کنید بهتره این آموزشی که من گفتم برای چند تا از سایتهای رایگان بوده که من هرچی سایت مپ درست میکردم باز هم توی گوگل درست معرفی نمیشد . ولی این یکی سایت من ثبت کردم راحت تو گوگل معرفی شد.

پس اگر میتونید پلاگین را نصب کنید ارزشش بیشتر هست.
پاسخ
 سپاس شده توسطFunSeT (۱۳۸۹/۱۱/۱۵، ۱۲:۳۵:۱۸ عصر) ، ghanari (۱۳۹۰/۱/۵، ۱۹:۵۵:۰۰ عصر)
این ایندکس شد یعنی گوگل به سایت فرستاده ؟
پاسخ
موتورهای جستجوگر از جمله گوگل، از نرم افزاری به نام روبوت یا اسپایدر (عنکبوت) برای جمع آوری اطلاعات موجود در وب استفاده می کنند. آنها به محض اینکه سایتی را پیدا کردند، متن صفحات را می خوانند و لینک ها را دنبال می کنند. همه مدیران سایتها تلاش می کنند تا میزان مراجعه عنکبوت به سایت و زمان حضور آن در سایت خود را افزایش دهند. . هر چه عنکبوت بیشتر به سایت مراجعه کند، بهتر است زیرا همواره از آخرین تغییرات اعمال شده در محتوای سایت با خبر می شود.

با بکارگیری تکنیکی که در بالا گفته شده است شما می توانید با عنکبوت گوگل مهربان تر باشید تا شانس حضور موثرتر سایت تان در نتایج جستجوی گوگل افزایش یابد. برای این کار شما فایلی با نام sitemap.xml می سازید و در روت سایت خود قرار می دهید. که آموزش داده شد.

بازم میگم دوستان سایتهای رایگان محدویت دارند به عنوان مثال همین سایت معرفی شده برای ساخت سایت مپ فقط تا 500 صفحه را میتوانید بسازد.

اگر بتونید پلاگینی که حامد درستش کرده را نصب کنید خیلی بهتر هست چون تعداد صفحه هایی که میتواند ساخت خیلی بیشتر هست.
پاسخ
 سپاس شده توسطghanari (۱۳۹۰/۱/۵، ۲۰:۱۹:۴۴ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ::آموزش کامل غیر فعال کردن پلاگین گوگل سئو بدون آسیب به سایت:: M48D1 9 8,338 ۱۳۹۱/۷/۶، ۱۰:۴۹:۵۶ صبح
آخرین ارسال: khp
  آموزش کامل ساخت صفحه ایندکس مانند مجید آنلاین hamidtbt 49 35,925 ۱۳۹۱/۲/۱، ۲۱:۲۸:۴۲ عصر
آخرین ارسال: BeBeLKhaN

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان